Проектні роботи

Проектування — перший і найважливіший етап будівництва. На цьому етапі закладаються основи майбутньої системи та звернутися до послуг фахівців — значить уникнути непередбачених витрат, як при інвестуванні, так і при подальшій експлуатації. На етапі проектування реалізація всієї функціональної системи продумується якомога детальніше.

Пакет на отримання ТУ в ПАТ "Київенерго" ви можете завантажити нижче.

Проект системи опалення виконується згідно зі всіма нормативними документами, рекомендаціями виробників обладнання та з урахуванням побажань Замовника.

Теплотехнічний розрахунок виконується з урахуванням теплопровідності всіх шарів огороджувальної конструкції, орієнтації сторін світу і температурного графіку 80-60 (якщо іншого немає в технічному завданні). Розстановка і розміри опалювальних приладів, колекторних вузлів і трасування трубопроводів узгоджується з Замовником. При виборі видимих елементів системи опалення враховується дизайн приміщень.

Проект системи опалення зазвичай виконується спільно з проектом котельні, оскільки для підбору теплогенератора (котла) і обладнання котельні використовуються такі ж розрахункові дані.

Необхідні вихідні дані для проектування системи опалення:
• опалювальна площа;
• поверховий план, розрізи будівлі;
• орієнтація будівлі по сторонах світу;
• матеріал / конструкція перекриттів / підлоги (на ґрунті, на лагах, товщина перекриттів із зазначенням шарів);
• матеріал / конструкція стін із зазначенням питомої ваги, коефіцієнта теплопровідності, товщини шарів матеріалу в сантиметрах;
• конструкція зовнішніх дверей із зазначенням питомої ваги, коефіцієнта теплопровідності, товщини шарів матеріалу в сантиметрах;
• конструкція даху, геометрії, висоти із зазначенням питомої ваги, коефіцієнта теплопровідності, товщини шарів матеріалу в сантиметрах;
• вікна: скління, геометричні розміри, тип скління (склопакет, плетіння, просте скління);
• висоти підвіконня від чистої підлоги до підвіконної дошки, наявність ніші під радіатори - розміри;
• наявність теплої підлоги;
• матеріал підлоги над трубами теплої підлоги із зазначенням питомої ваги, коефіцієнта теплопровідності, товщини шарів матеріалу в сантиметрах (різне покриття має різний теплоопір);
• матеріал трубопроводу теплої підлоги, побажання замовника;
• тип опалювальних приладів;
• матеріал трубопроводів для радіаторного опалення;
• виконання розводки, прихована, відкрита;
• передбачувані місця для прокладки стояків опалення;
• температури в приміщеннях;
• наявність вентиляції в приміщеннях, кратність повітрообміну в час.
• проектування індивідуальних теплових пунктів (ІТП).

ТОВ «КПД ГРУПП» виконує проектування індивідуальних теплових пунктів (ІTП) і центральних теплових пунктів (ЦТП). Спочатку від замовника необхідно отримати технічні дані, щоб визначити потужність ІTП (ЦTП). 

Ми здійснюємо проектування ІТП (ЦТП) як для нових споруд, так і для реконструйованих. Для існуючих ІТП (ЦТП) проектування загалом зводиться до перетворення мережевої води в теплоносій для опалення, теплоносій для приготування гарячої води. Іноді потребується перетворення теплової енергії для вентиляції. В чинних ІТП проектування залежить від побажань замовника. проектування

Проект систем водопостачання та каналізації виконується згідно зі всіма нормативними документами, за технологією виробника устаткування і з урахуванням побажань Замовника.

Водопостачання будинку — одна з найважливіших складових всіх інженерних мереж сучасного житла. Коло завдань в галузі водопостачання, які доводиться вирішувати власнику будинку, вкрай широке. Тому звернутися до фахівців у сфері водопостачання будинку доводиться.

Водопостачання передбачає сукупність заходів і споруд, які роблять забір, підготовку, подачу і розподіл води для потреб споживача. Всі інженерні мережі будинку взаємопов'язані між собою і доповнюють один одного. Відклавши розв'язання питань про водопостачання будинку, ви ставите під сумнів якісну роботу інших систем, наприклад, каналізації, котельні, а також вентиляції. Всі системи, так чи інакше, залежать від води, і кількість приладів-споживачів збільшується прямо пропорційно рівню комфорту, який готовий створити собі власник будинку.

Вибору запірної арматури, автоматики та видам труб для оснащення системи водопостачання будинку так само варто приділяти підвищену увагу.

Комплексне проектування систем теплопостачання: техніко-економічне обстеження існуючих систем, оптимізація схем теплопостачання з урахуванням джерел теплопостачання та енергоощадних факторів. Проектування міських магістралей, паропроводів і місцевих мереж. Розробка індивідуальних вузлів на теплових мережах. Проектування теплопроводів з використанням відкритих і закритих способів прокладки. Проектування систем вентиляції та кондиціонування

Вентиляційні системи — неодмінний атрибут сучасного екологічного житла. Вентиляційні системи покликані та дійсно можуть істотно змінити на краще якість Вашого життя, як в робочий час, так і під час відпочинку.

Свіже повітря є одним з неодмінних умов для підтримки гарного самопочуття і високої працездатності. Людина щодня вдихає 20 000 літрів повітря. А вентиляційні системи допомагають створювати та контролювати сприятливі умови життєдіяльності. Завдання вентиляційної системи організувати регульований повітрообмін в приміщенні для забезпечення необхідної чистоти, температури, вологості та рухливості повітря і створення всіх умов для найбільш сприятливого самопочуття людини.

Ми виконуємо повний комплекс проектних робіт вентиляційних систем промислового та побутового призначення. Вентиляційні системи.

Класифікація

1) Вентиляційні системи класифікуються за кількома параметрами:

Залежно від способу створення тиску для переміщення повітря вони поділяються на:
• природну вентиляцію — переміщення повітря в таких вентиляційних системах здійснюється шляхом різниці температур атмосферного і повітря в приміщенні, різниці тисків повітряного стовпа в нижній і верхній зонах вентиляційного каналу, а також шляхом різниці тисків з навітряних і підвітряних сторін будівлі;
• вентиляцію зі штучною (механічною) спонукою — тут використовуються устаткування і прилади (вентилятори, електродвигуни, повітронагрівачі, пиловловлювачі, автоматика та ін.), що дозволяють переміщати повітря на значні відстані.

На практиці частіше застосовують одночасно природну і механічну вентиляцію. У кожному конкретному випадку визначається, який вид вентиляції є оптимальним в санітарно-гігієнічному відношенні, а також економічно і технічно більш раціональний.

2) В залежності від призначення вентиляційні системи поділяють на:

Припливні вентиляційні системи. Застосовуються для подачі в приміщення чистого свіжого повітря в необхідній кількості. Така вентиляційна система не видаляє відпрацьоване повітря, а заміщає його за допомогою припливу повітря ззовні.

Витяжні вентиляційні системи. Видаляють забруднене і відпрацьоване повітря з приміщення. Ефективність роботи витяжної вентиляційної системи забезпечується компенсацією обсягу повітря, що витягається відповідним обсягом припливного повітря.

Приточно-витяжна вентиляція. Принцип роботи полягає в поєднанні двох вищеописаних вентиляційних систем і створенні зустрічних потоків повітря. Ця система може бути створена на основі незалежних систем та відведення повітря, кожна зі своїми вентиляторами, фільтрами, автоматикою та ін. Або на основі відповідного завдання комплексної установки, яка працює як на приплив повітря, так і на його витяжку.

3) За зоною обслуговування вентиляційні системи діляться на:

Місцеві вентиляційні системи. Використовуються для подачі або видалення повітря в певних виробничих зонах.

Загальнообмінні вентиляційні системи. Служать для здійснення вентиляції в приміщенні в цілому або в більшій його частині. При такому типі вентиляційних систем повітря рівномірно видаляють з усього вентильованого приміщення, а при загальнообмінних припливних системах вентиляції, подають і розподіляють повітря по всьому об'єму.

4.) В залежності від конструктивного виконання вентиляційні системи діляться на:

• канальні — мають розгалужену мережу повітроводів для переміщення повітря;
• безканальні — характеризується відсутністю каналів-повітроводів, наприклад, при установці вентиляторів в стіні, в перекритті, при природній вентиляції на ін.

  1. Скачать Лист на видачу ТУ
  2. Скачать Реквізити Замовника
  3. Скачать Приклад листа на ТУ
  4. Скачать ТЗ (тех. завдання) на проектування ІТП
  5. Скачать Опитувальний лист на підбір теплообмінника- Alfa Laval